Üye Girişi


Kitaplar
 Çocukla Çocuk OL

Çocukla Çocuk OL

Anne babaların kendilerinden daha iyi ve mutlu olmalarını istedikleri tek varlık çocuklarıdır. Bu yüzden çocuk eğitimi kadar anne baba eğitimi de önemlidir. Çocuğu anlamak ancak çocuk olabilmekle mümkündür. Bu kitap çocukların dünyasına onların gözünden bakmak isteyenler için kaleme alınmıştır.


 Ben Nasıl Başaracağım

Ben Nasıl Başaracağım

Türkiye’de her yıl milyonlarca genç, üniversite sınavlarına giriyor. Aynı sınıflarda, aynı dersleri, aynı öğretmenlerin ağzından dinliyorlar. Aynı sürede, aynı teneffüste eğleniyorlar. Kendilerince yeteri kadar soru çözüyorlar. Biri ön sırada diğeri ise arka sırada oturuyor.


 Evde Grev Var

Evde Grev Var

Çocuğun eğitimi konusunda yapılan yanlışlar, olumsuz anne baba tutumları ve sosyal çevrenin de etkisiyle birlikte çocuklar, içinde büyüdükleri evde kendi başlarına bir dünya yaratmaya çalışırlar. Çocukların burada verdiği en önemli mesaj sizinle savaşmaya hazır oldukları değildir.


 Boşanma Ve Çocuk

Boşanma Ve Çocuk

Ülkemizde boşanma oranlarına baktığımızda günümüzde ayrılmış çiftlerin hiç de azımsanmayacak sayıda olduklarını görüyoruz. Eğitim öğretim çağında olup annesi babası boşanmış çocuklarımız da oldukça fazla.Copyright © 2013 Alaaddin Debgici | debgici.com
Sırakapılar Mah. Saltak Cad. No:67 D:1-2-3 DENİZLİ
facebook twitter Web
            Sitesi Tasarımı