Üye Girişi


Aladdin Debgici > Mutlu Aile Akademisi
Mutlu Aile Akademisi

Mutlu Aile Akademisi

Ege Psikoloji ve Aile Danışma Merkezinin sosyal sorumluluk projesi olarak başlatılan okur yazar buluşmalarının en güzel örneklerinden birisi olan Aile Çocuk ve Ergen Danışmanı Alaaddin DEBGİCİ tarafından verilen Mutlu Aile Akademisi seminerlerimiz devam ediyor. Okul ve Kolejlere ücretsiz olarak verilen seminerde velilere çocuk eğitiminde karı kocalığın ve karı koca arasındaki ilişkinin öneminden, çocuğa olumlu davranış kazandırma sürecinde yapılan küçük hatalardan ve olumlu davranış kazandırma yöntemlere kadar birçok konuya değiniliyor.

Seminer boyunca aileler hem çocuk eğitimi konusunda kendilerini geliştirme fırsatı buluyor hem de Alaaddin DEBGİCİ’nin etkili anlatımıyla eğlenceli bir zaman geçiriyorlar. Seminer sonunda ayrıca dinleyiciler DEBGİCİ’ye sorularını yöneltebiliyor ve kitaplarını imzalatma fırsatı bulabiliyorlar.

Siz de okulunuz velilerine ya da kurumunuzda çalışan anne babalara Mutlu Aile Mutlu Çocuk semineri verilmesini istiyorsanız lütfen 0258 264 00 11 – 0258 263 00 11 numaralı telefondan koordinatör Züleyha Özdemir’la iletişime geçiniz. Aile Akademisi Seminer Programları şu alt başlıklardan oluşmaktadır;

 

 Copyright © 2013 Alaaddin Debgici | debgici.com
Sırakapılar Mah. Saltak Cad. No:67 D:1-2-3 DENİZLİ
facebook twitter Web
            Sitesi Tasarımı